קו 875
בית שמש←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 875 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 875 (בית שמש←מודיעין עילית) יש 72 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות האמוראים/זכריה הנביא ומסתיים במשך חוכמה ז.
לוח הזמנים לקו 875 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:30. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 875 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שמש←מודיעין עילית (72 תחנות)
שדרות האמוראים/זכריה הנביא
שדרות האמורים/רב אשי
שדרות האמוראים/רב חנן
שדרות האמוראים/מערבי
שדרות האמוראים/פומפדיתא
שדרות האמוראים/תלמוד ירושלמי
אליהו הנביא/חגי הנביא
אליהו הנביא/יחזקאל הנביא
ישעיהו הנביא/אליהו הנביא
ישעיהו הנביא/דבורה הנביאה
ישעיהו הנביא/שמואל הנביא
שדרות נחל הקישון/שדרות נהר הירקון
שד.נחל הקישון/נחל שחם
נחל שורק/נחל ניצנים
שדרות נהר הדן/נחל ערוגות
שדרות נהר הדן/קדושת אהרון
הרצוג / נהר דן
שדרות הרב הרצוג/שדרות נהר הירדן
שדרות לוי אשכול/חזון אי''ש
שד. לוי אשכול/שד. יהודה בן זאב
שד. לוי אשכול/הגלעד
שדרות לוי אשכול/החיד''א
כביש 3855/שדרות יגאל אלון
מחלף הרטוב
צומת אשתאול
מסעף מסילת ציון
מחלף לטרון
צומת מודיעין
שד. החשמונאים/יצחק רבין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שדרות החשמונאים
שד. החשמונאים/דם המכבים
צומת שילת
צומת כפר רות מזרח
צומת לפיד צפון
צומת חשמונאים צפון
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
שדרות בית הלל/מסילת ישרים
שדרות בית הלל/עטרת שלמה
שדרות בית הלל/חפץ חיים
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
נתיבות המשפט ב
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט/כיכר גפן
נתיבות המשפט ה
כיכר בית תפילה/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט ז
נתיבות המשפט ח
מסילת יוסף/מרומי שדה
מסילת יוסף/מרומי שדה
גן ילדים/מסילת יוסף
מסילת יוסף/חת''ם סופר
חפץ חיים א
חפץ חיים ב
חפץ חיים ג
מעלות שמחה/קצות חושן
מעלות שמחה/אבני נזר
אור החיים/אוהלי ספר
אור החיים ד
אור החיים ו
אור החיים ט
חפץ חיים/נתיבות המשפט
אבני נזר/חפץ חיים
אבני נזר ב
אבני נזר ג
אבני נזר ד
אבני נזר/אור החיים
משך חכמה/השלה
משך חוכמה ד
משך חכמה ו
משך חוכמה ז
שאלות ותשובות לגבי קו 875
מתי מתחיל לפעול קו 875?
קו 875 מתחיל לפעול ב-16:30 בשישי
באיזו שעה קו 875 מפסיק לעבוד?
קו 875 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 875?
כדי לראות מתי קו בית שמש←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 875 (בית שמש←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←מודיעין עילית (בית שמש←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 875 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 875 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 875 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 875 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 875
קו 875 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל875 (מ שדרות האמוראים/זכריה הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 875 (בית שמש←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 875
תעריף הנסיעה ב875 (בית שמש←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
875 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 875 היא שדרות האמוראים/זכריה הנביא והתחנה האחרונה היא משך חוכמה ז.
קו 875 (בית שמש←מודיעין עילית) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 875. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 875.
מעקב אחר קו האוטובוס 875 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 875 (בית שמש←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 875 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 875 ב-ישראל
875 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 247 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20מסילת ציון ↔ לוזית/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 535 - האתרוג/הלימון-שוהם<->העצמאות/דיקר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים