קו 9
אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר עתידים ומסתיים בת. רכבת בנימינה/הטחנה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה (33 תחנות)
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
שד. דוד המלך/הרימון
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
קופלוביץ/וייצמן
אזור תעשיה
שד. שידלובסקי/ניל''י
וייצמן/שידלובסקי
שד. הנשיא וייצמן/הרצוג
שד. הנשיא וייצמן/הגיבורים
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
עליזה יאנסן/חיים הזז
חיים הזז/יהודה הלוי
שד. ירושלים/אבן גבירול
שדרות ירושלים/שלום עליכם
הר סיני/הר נבו
הכרמל/הארבל
הכרמל/הר הצופים
הכרמל/החרמון
הכרמל/ספינת אגוז
ההדס/ספינת אגוז
האילן/ההדס
האילן/הזית
הזית/הערבה
צומת בנימינה
כביש 653/השחף
דרך העלייה/היסמין
העלייה/הבציר
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-04:25 בשישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:00 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ב׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ה׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ו׳ | 04:25 - 16:30 | 11 - 60 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ בית ספר עתידים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
9 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 9 היא בית ספר עתידים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בנימינה/הטחנה.
קו 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
9 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 240 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-12/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים