קו 9
אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 9 של קווים (Kavim) - אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר עתידים ומסתיים בת. רכבת בנימינה/הטחנה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה (33 תחנות)
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
שד. דוד המלך/הרימון
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
קופלוביץ/וייצמן
אזור תעשיה
שד. שידלובסקי/ניל''י
וייצמן/שידלובסקי
שד. הנשיא וייצמן/הרצוג
שד. הנשיא וייצמן/הגיבורים
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
עליזה יאנסן/חיים הזז
חיים הזז/יהודה הלוי
שד. ירושלים/אבן גבירול
שדרות ירושלים/שלום עליכם
הר סיני/הר נבו
הכרמל/הארבל
הכרמל/הר הצופים
הכרמל/החרמון
הכרמל/ספינת אגוז
ההדס/ספינת אגוז
האילן/ההדס
האילן/הזית
הזית/הערבה
צומת בנימינה
כביש 653/השחף
דרך העלייה/היסמין
העלייה/הבציר
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-04:25 בשישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ב׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ג׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ד׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ה׳ | 05:00 - 22:15 | 15 - 60 |
ו׳ | 04:25 - 15:00 | 11 - 60 |
ש׳ | 19:00 - 23:30 | 60 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ בית ספר עתידים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
9 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 9 היא בית ספר עתידים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בנימינה/הטחנה.
קו 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
9 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10
- 885 - שדרות האמוראים/זכריה הנביא-בית שמש<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-23
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20