508 Lijn
Aartselaar Gemeentehuis
De Lijn
De Lijn 508 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 508 (Aartselaar Gemeentehuis) heeft in totaal 31 haltes. Het beginpunt is Mechelen Station Perron 10 en het eindpunt is Aartselaar Gemeentehuis.
Kies een van onderstaande bus 508 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Aartselaar Gemeentehuis (31 haltes)
Mechelen Station Perron 10
Mechelen Kardinaal Mercierplein
Mechelen Zandpoortvest
Mechelen Bleekstraat
Mechelen Veemarkt
Mechelen Biest
Mechelen Kazerne Dossin
Mechelen Nokerstraat
Mechelen Kantvelden
Rumst Hof Ten Eiken
Rumst Ekkersgatstraat
Rumst Busstation
Rumst Catenberg
Rumst Hollebeekstraat
Reet Hoge Meentochtstraat
Reet Watertoren
Reet Kerkhof
Reet Kerk
Reet Beukendreef
Reet Kerremansstraat
Reet Molenstraat
Reet Molenhuis
Reet Rozenlaan
Reet Sint-Jozefstraat
Reet Pierstraat
Aartselaar Bekersveld
Aartselaar Oever
Aartselaar J. Davidlaan
Aartselaar S. Streuvelslaan
Aartselaar Dokter Cuypersstraat
Aartselaar Gemeentehuis
508 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 508?
Op woensdag rijdt de eerste bus 508 om 12:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus 508?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 508 om 18:15..
Wanneer komt bus 508 aan?
Wanneer komt de Aartselaar Gemeentehuis Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Aartselaar Gemeentehuis Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 508 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 508 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 508 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 508 bus station te bekijken.
Bus 508 dienstregeling
508 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 16:15 - 18:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:15 - 18:15 | 60 |
di. | 16:15 - 18:15 | 60 |
wo. | 12:25 - 18:15 | 60 - 230 |
do. | 16:15 - 18:15 | 60 |
vr. | 16:15 - 18:15 | 30 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 508 (van Mechelen Station Perron 10), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 508 (Aartselaar Gemeentehuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
508 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 508 (Aartselaar Gemeentehuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
508 (De Lijn)
De eerste stop van de 508 bus-route is Mechelen Station Perron 10 en de laatste halte is Aartselaar Gemeentehuis. 508 (Aartselaar Gemeentehuis) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 508 heeft 31 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 48 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 508 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 508 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 508 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 508 (Aartselaar Gemeentehuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 508 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 508, in Belgique.
508 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 336 - Peer Wauberg - Overpelt - Neerpelt Station/ Dienstregeling
- 20A - Hasselt - Bilzen - Maastricht/ Dienstregeling
- 642 - Maria ter Heide - Antwerpen via Miksebaan/ Dienstregeling
- 491 - Gent St.-Pieters-Merelbeke-Lemberge-Herzele/ Dienstregeling
- 202 - Halle - Lembeek Sancta Maria/ Dienstregeling
- 477 - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 952 - Ieper-Boezinge-Langemark-Madonna-Poelkapelle/ Dienstregeling
- 70 - Kortrijk-Stasegem-Harelbeke-Deerlijk-Waregem/ Dienstregeling
- 707 - Zandvliet - Stabroek - scholen Merksem/ Dienstregeling
- 220 - Aarschot-Ramsel-Westmeerbeek-Hulshout-Wiekev/ Dienstregeling
- X77 - Snelbus Oudergem - Huldenberg - Sint-Joris-Weert/ Dienstregeling
- 61 - Groenendijk-Oostduinkerke-St.-Idesbald-Koksijde/ Dienstregeling
- 2 - Kortrijk Station - Xpo - Hoog Kortrijk/ Dienstregeling
- 487 - Helchteren - Meeuwen - Bree/ Dienstregeling
- 558 - Schoolbus Leuven - Bertem - Leefdaal - Tervuren/ Dienstregeling
- 913 - Aalst - Wieze - Denderbelle - Dendermonde/ Dienstregeling
- 101 - Kortrijk - Bellegem - Rollegem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 802 - Biezenhof - Roeselare - Nieuw Kerkhof/ Dienstregeling
- 75 - Roeselare-Hooglede-Gits-Lichtervelde-Torhout/ Dienstregeling