913 - Dendermonde Kerk Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Aalst Station Perron 6 | 07:05 |
Aalst Een Meistraat | 07:05 |
Aalst Doolhofstraat | 07:06 |
Aalst Onze-Lieve-Vrouw Ziekenhuis | 07:08 |
Aalst Paardendries | 07:10 |
Aalst Achterweg | 07:12 |
Aalst Paddenvijverstraat | 07:14 |
Moorsel Avouestraat | 07:15 |
Moorsel Rijgerstraat | 07:17 |
Moorsel Kattenbroek | 07:18 |
Herdersem Kapel Pontweg | 07:20 |
Herdersem Kapelleommegang | 07:22 |
Aalst Middenweg | 07:23 |
Herdersem Gemeentehuis | 07:25 |
Herdersem Aartstraat | 07:26 |
Wieze Oktoberhallen | 07:27 |
Wieze Dorp | 07:29 |
Wieze Streekbaan | 07:31 |
Denderbelle Mottekensstraat | 07:33 |
Denderbelle Bermenstraat | 07:35 |
Denderbelle Centrum | 07:37 |
Denderbelle Blijstraat | 07:39 |
Lebbeke Bellestraat | 07:42 |
Lebbeke Administratief Centrum | 07:43 |
Lebbeke Dorp | 07:44 |
Lebbeke Ziekhuisveldbaan | 07:46 |
Lebbeke Vondelmolen | 07:47 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Kruisstraat | 07:49 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Acacialaan | 07:51 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Kerk | 07:52 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Emanuel Hielstraat | 07:53 |
Dendermonde Brusselsestraat | 07:55 |
Dendermonde Station Perron 7 | 07:56 |
Dendermonde Brusselsestraat | 07:57 |
Dendermonde Oude Vest | 07:59 |
Dendermonde Centrum | 08:01 |
Dendermonde Kerk | 08:02 |
De Lijn bus dienstregeling - 913 (Dendermonde Kerk)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 913, Dendermonde Kerk, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Aalst Station Perron 6 station naar Dendermonde Kerk station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.