Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Õismäe: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Õismäe jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Õismäe jõudmiseks on:

  • Paljandi on 370 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Alemaa on 774 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Õismäe juures?

Need Buss liinid peatuvad Õismäe juures: 21, 21B.

Õismäe, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Õismäe linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Õismäe? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Õismäe pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Õismäe jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Õismäe lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Paljandi; Alemaa.

Sihtpunkti Õismäe jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 21B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Õismäe.

Muudame sihtpunkti Õismäe sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Õismäe, Tallinn
Õismäe, Tallinn Õismäe on asum Tallinnas Haabersti linnaosas. Asum asub Kopli lahe ääres ning piirneb Kakumäe, Vismeistri, Pikaliiva, Haabersti ja Rocca al Mare asumiga. Õismäe asumi pindala on 1,78 km2. Esalgu tähistas Õismäe nimi Kakumäe ja Rocca al Mare vahelist pangapealset. Arvatavasti on asum saanud nime rannikualadel rohkesti kasvava haruldase rootsi kukitsa järgi.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Õismäe jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Õismäe kasutades app!