Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta Õllebaar Pootsman: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Õllebaar Pootsman juures?

    Need Buss liinid peatuvad Õllebaar Pootsman juures: 36, 38, 742, 8.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Õllebaar Pootsman linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti Õllebaar Pootsman? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Õllebaar Pootsman pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Õllebaar Pootsman jõudmiseks.

Sihtpunkti Õllebaar Pootsman jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 36, 38, 742, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Õllebaar Pootsman.

Muudame sihtpunkti Õllebaar Pootsman sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Õllebaar Pootsman, Narva
Lihtsam saada Õllebaar Pootsman kasutades app!