Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta 5D kino: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti 5D kino jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti 5D kino jõudmiseks on:

  • Kk Geneva on 80 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kangelaste Maja on 237 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võidu on 315 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad 5D kino juures?

  Need Buss liinid peatuvad 5D kino juures: 8, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta 5D kino linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti 5D kino? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti 5D kino pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti 5D kino jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile 5D kino lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kk Geneva; Kangelaste Maja; Võidu.

Sihtpunkti 5D kino jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 8, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast 5D kino.

Muudame sihtpunkti 5D kino sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

5D kino, Narva
Lihtsam saada 5D kino kasutades app!