Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta Katy Ilusalong: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Katy Ilusalong jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Katy Ilusalong jõudmiseks on:

  • Kk Geneva on 70 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kangelaste Maja on 237 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võidu on 315 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad Katy Ilusalong juures?

  Need Buss liinid peatuvad Katy Ilusalong juures: 8, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Katy Ilusalong linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti Katy Ilusalong? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Katy Ilusalong pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Katy Ilusalong jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Katy Ilusalong lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kk Geneva; Kangelaste Maja; Võidu.

Sihtpunkti Katy Ilusalong jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 8, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Katy Ilusalong.

Muudame sihtpunkti Katy Ilusalong sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Katy Ilusalong, Narva
Lihtsam saada Katy Ilusalong kasutades app!