Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Anžellina ilusalong: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Anžellina ilusalong jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Anžellina ilusalong jõudmiseks on:

    • Turg on 277 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Postkontor on 377 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Anžellina ilusalong juures?

    Need Buss liinid peatuvad Anžellina ilusalong juures: 3, 503, 742, 791, 805, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Anžellina ilusalong linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Anžellina ilusalong? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Anžellina ilusalong pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Anžellina ilusalong jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Anžellina ilusalong lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turg; Postkontor.

Sihtpunkti Anžellina ilusalong jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 503, 742, 791, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Anžellina ilusalong.

Muudame sihtpunkti Anžellina ilusalong sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Anžellina ilusalong, Jõhvi
Lihtsam saada Anžellina ilusalong kasutades app!