Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita Rand: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita Rand jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Rand jõudmiseks on:

  • Pirita on 492 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita Rand juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita Rand juures: 174, 34A, 49, 8.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita Rand linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita Rand? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita Rand pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita Rand jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita Rand lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita.

Sihtpunkti Pirita Rand jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 174, 34A, 49, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita Rand.

Muudame sihtpunkti Pirita Rand sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita Rand, Tallinn

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Rand linnas Tallinn

Lihtsam saada Pirita Rand kasutades app!