Kuidas saada linnas Eesti asukohta Ardu: Buss või Tramm | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Ardu, Eesti, kasutades ühistransporti

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu?

  • Buss - 719, Buss - 759 abil asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu jõudmiseks kulub 75 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu?

  • Buss - 719, Buss - 759 abil asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu jõudmiseks kulub 75 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Restoran Viktoria sihtpunkti Ardu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Rimi sihtpunkti Ardu?

  • Buss - 179 abil asukohast Rimi sihtpunkti Ardu jõudmiseks kulub 70 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Lennujaama B2 Parkla sihtpunkti Ardu?

Millised Buss liinid peatuvad Ardu juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Millised ühistranspordi liinid sõidavad linnas Eesti, Eesti läbi peatuse Ardu ja peatuvad minu läheduses?

Tahad näha teisi ühistranspordi valikuid? Buss või Tramm on alternatiivseteks ühistranspordi võimalusteks, kuidas saada peatusesse Ardu. Vaata nimekirja liinidest, mis lähevad su sihtpunkti juurest läbi - Buss: 179, 390, 759, 879, 895.

Saad peale Mooviti äpi alla laadimist vaadata ka live suunajuhiseid peatusesse Ardu või vaadata lähimaid bussipeatusi või minu läheduses olevaid Buss või Tramm peatusi.

Bussiaegade või rongiaegade vaatamiseks pole vaja paigaldada bussi äppi ega rongi äppi. Moovit on ainus kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul jõuda soovitud kohta.

Proovi Moovitit ja saa teada, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Ardu
Ardu Ardu on alevik Harju maakonnas, Kose vallas. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel elas Ardus 544 inimest. Neist 520 (95,6%) olid eestlased. 1. jaanuaril 2014 elas Ardus Rahvastikuregistri andmetel 528 inimest. 18. sajandi kaartide järgi on Ardu (Hardo) juures olnud kõrts. Asulast idas on olnud endised Sikemäe (Sikkama) ja Vanamõisa külad. Ardu oli aastatel 1992–2013 eksisteerinud Kõue valla keskus. Külas asub Ardu muinaskalmistu. Sealt leitud mehe luustiku järgi tegi 1950ndatel Mihhail Gerassimov mehe büsti, mida tuntakse nime all Ardu mees.
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu