Kuidas saada linnas Eesti asukohta Ardu: Buss või Tramm | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Ardu, Eesti, kasutades ühistransporti

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu?

  • Buss - 719, Buss - 759 abil asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu jõudmiseks kulub 75 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Restoran Viktoria sihtpunkti Ardu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu?

  • Buss - 719, Buss - 759 abil asukohast AS Tallinna Lennujaam Administratsioon | Tallinn Airport Ltd. Administration sihtpunkti Ardu jõudmiseks kulub 75 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Lennujaama B2 Parkla sihtpunkti Ardu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Rimi sihtpunkti Ardu?

  • Buss - 179 abil asukohast Rimi sihtpunkti Ardu jõudmiseks kulub 70 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ardu jõudmiseks?

  • Lähimad peatused sihtpunkti Ardu jõudmiseks on:
    • Ardu on 13 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Ardu juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Vaata kõiki marsruute, mis peatuvad linnas Eesti, Eesti peatuses Ardu.

Ei otsi peatust Ardu? Soovid leida läheduses olevat Buss või Tramm peatust? Vali meie kaardilt peatus, et leida läheduses olevat bussi, trammi või mõnda muud linna Eesti peatust.

Tahad teada, millised peatused on sinu läheduses? Lae alla Moovit App ja leia lähimad Buss või Tramm peatused. Meie äpiga saab otsida lähimaid bussipeatuseid, trammipeatuseid ja alternatiivseid marsruute ja sõiduplaane, millega saaks peatusesse Ardu.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat kindlat peatust? Leia Mooviti abil lähim peatus või alternatiivsed peatuse Ardu lähedal olevad peatused. Vaata nimekirja peatuse Ardu alternatiivsetest peatustest: Ardu.

Leia sihtpunkti jõudmiseks alternatiivseid ühistranspordi marsruute nagu Buss või Tramm. Järgmiste ühistranspordi valikute marsruut läheb peatuse Ardu lähedalt mööda - Buss: 179, 390, 759, 879, 895.

Peatusesse Ardu jõudmine muutus Mooviti abil just lihtsamaks. Sul pole vaja bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks vastavat bussi äppi või rongi äppi: Moovit on kõik ühes tasuta äpp, mis sisaldab kogu vajalikku ühistranspordi infot. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks ning sellepärast kasutavad Moovitit oma igapäevaseks ühistranspordiga liikumiseks üle 250 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Eesti.

Ardu
Ardu Ardu on alevik Harju maakonnas, Kose vallas. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel elas Ardus 544 inimest. Neist 520 (95,6%) olid eestlased. 1. jaanuaril 2014 elas Ardus Rahvastikuregistri andmetel 528 inimest. 18. sajandi kaartide järgi on Ardu (Hardo) juures olnud kõrts. Asulast idas on olnud endised Sikemäe (Sikkama) ja Vanamõisa külad. Ardu oli aastatel 1992–2013 eksisteerinud Kõue valla keskus. Külas asub Ardu muinaskalmistu. Sealt leitud mehe luustiku järgi tegi 1950ndatel Mihhail Gerassimov mehe büsti, mida tuntakse nime all Ardu mees.

Lähimad peatused sihtpunkti Ardu linnas Eesti

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu