Kuidas saada linnas Rakvere asukohta Carla Pubi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Carla Pubi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Carla Pubi jõudmiseks on:

  • Keskväljak on 120 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rakvere on 319 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Bussijaam on 352 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Polikliinik on 365 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Carla Pubi juures?

Need Buss liinid peatuvad Carla Pubi juures: 181, 363, 368.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Carla Pubi linnas Rakvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakvere, Eesti sihtpunkti Carla Pubi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Carla Pubi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Carla Pubi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Carla Pubi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Keskväljak; Rakvere; Bussijaam; Polikliinik.

Sihtpunkti Carla Pubi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 181, 363, 368

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Carla Pubi.

Muudame sihtpunkti Carla Pubi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Carla Pubi, Rakvere
Lihtsam saada Carla Pubi kasutades app!