Kuidas saada linnas Rakvere asukohta Keskväljak: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Keskväljak jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Keskväljak jõudmiseks on:

  • Koidula on 150 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Bussijaam on 225 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rakvere on 292 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Laada on 350 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Keskväljak juures?

Need Buss liinid peatuvad Keskväljak juures: 363, 368.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Keskväljak linnas Rakvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakvere, Eesti sihtpunkti Keskväljak? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Keskväljak pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Keskväljak jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Keskväljak lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Koidula; Bussijaam; Rakvere; Laada.

Sihtpunkti Keskväljak jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 363, 368

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Keskväljak.

Muudame sihtpunkti Keskväljak sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Keskväljak, Rakvere
Lihtsam saada Keskväljak kasutades app!