Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Eesti Meremuuseum: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi
Eesti Meremuuseum, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Eesti Meremuuseum, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Eesti Meremuuseum lähedusest - Buss: 129, 3, 41, ELR53; Tramm: 1, 2.

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Eesti Meremuuseum?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Majanduskool, Tallinn 45 min
Kõnni
Buss - 2626
Buss - 33
Asukohast Rimi Tabasalu, Harku 40 min
Buss - 129129
Kõnni
Asukohast Läänemere Tee, Tallinn 39 min
Buss - 6060
Buss - 33
Asukohast Myfitness Rocca Al Mare, Tallinn 34 min
Kõnni
Buss - 145145
Buss - 4141
Asukohast Pääsküla, Tallinn 33 min
Buss - ELR53ELR53
Kõnni

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Eesti Meremuuseum jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Eesti Meremuuseum jõudmiseks on:

  • Linnahall on 256 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalarand on 480 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Eesti Meremuuseum juures?

Need Buss liinid peatuvad Eesti Meremuuseum juures: 129, 3, 41, ELR53.

Millised Tramm liinid peatuvad Eesti Meremuuseum juures?

Need Tramm liinid peatuvad Eesti Meremuuseum juures: 1, 2.

Eesti Meremuuseum, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Eesti Meremuuseum linnas Tallinn

Otsid linnas Tallinn, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Eesti Meremuuseum? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss või Tramm sõiduplaane sihtpunkti Eesti Meremuuseum jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Eesti Meremuuseum.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Eesti Meremuuseum lähimate peatuste vahel: Linnahall; Kalarand.

Sihtpunkti Eesti Meremuuseum jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss või Tramm. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 129, 3, 41, ELR53; Tramm: 1, 2.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Eesti Meremuuseum, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Eesti Meremuuseum, Tallinn
Eesti Meremuuseum, Tallinn Eesti Meremuuseum on 1935. aastal asutatud muuseum, mis tegeleb merendusalaste eksponaatide eksponeerimisega, merendus- ja kalandusalase teadusliku uurimistööga ning allveearheoloogiaga. 24. detsembril 1934. aastal andis Veeteede Valitsuse direktor välja käskkirja Sihtasutuse Meremuuseum loomiseks alates 1. jaanuarist 1935 ning selle juhatajaks määrati kapten Madis Mei. Muuseum avati 16. veebruaril 1935 Teedeminister Otto Sternbecki ja Kaitsevägede Ülemjuhataja Johan Laidoneri osavõtul. Pärast nõukogude okupatsiooni algust 1940. aastal muuseum likvideeriti ja selle kogud jagati eri muuseumite vahel. 1950. aastate lõpul loodi Tallinna linnamuuseumis vanade kogude põhjal merendusosakond ning 1960. aastal asutati Meremuuseum taas. Tänapäeval loetakse Eesti Meremuuseumi sünniaastaks siiski 1935. aastat. 1980. aasta Moskva olümpiamängude Tallinnas toimunud purjeregati puhul taastati meremuuseumi uueks hooneks keskaegne suurtükitorn Paks Margareeta, renoveerimine lõppes 1981. Suurem osa põhiekspositsioonist pärinebki sellest ajast, mistõttu on Meremuuseum praegu Eesti muuseumitest kõige vanema püsiekspositsiooniga muuseum. Ekspositsiooni uuendamine on kavas aastaks 2015. 1990. aastate algusest on muuseum omandanud ka vanemaid Eesti laevu nagu Suur Tõll ja Lembit. Lennusadamas asub muuseumi 2012. aastal avatud uusim osa Tallinna vesilennukite angaar, mis on Eesti üks moodsamaid muuseume ning populaarne turismiatraktsioon. Eesti Meremuuseumi põhiekspositsioon asub Paksus Margareetas, laevastik Lennusadamas. Samuti toodi varem Püssirohukeldris asunud Miinimuuseum 2011. aastal Lennusadama angaari. Uue väljapaneku asukohana taastati ja kohandati muuseumi jaoks Tallinna vesilennukite angaar. 2013. aasta alguses oli muuseumil umbes 110 töötajat.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Eesti Meremuuseum jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Eesti Meremuuseum kasutades app!