Kuidas saada linnas Kohtla-Järve asukohta Elegant: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Elegant jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Elegant jõudmiseks on:

  • Puru Haigla on 98 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Puru Polikliinik on 145 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ahtme Keskus on 486 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Elegant juures?

Need Buss liinid peatuvad Elegant juures: 3, 631, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Elegant linnas Kohtla-Järve

Tahad teada, kuidas saada linnas Kohtla-Järve, Eesti sihtpunkti Elegant? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Elegant pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Elegant jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Elegant lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Puru Haigla; Puru Polikliinik; Ahtme Keskus.

Sihtpunkti Elegant jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 631, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Elegant.

Muudame sihtpunkti Elegant sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kohtla-Järve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Elegant, Kohtla-Järve
Lihtsam saada Elegant kasutades app!