Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Flirtic HQ: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Flirtic HQ jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Flirtic HQ jõudmiseks on:

  • Vineeri on 147 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Flirtic HQ juures?

Need Buss liinid peatuvad Flirtic HQ juures: 191, 20, 28, 36, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Flirtic HQ linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Flirtic HQ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Flirtic HQ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Flirtic HQ jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Flirtic HQ lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri.

Sihtpunkti Flirtic HQ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 28, 36, 5.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Flirtic HQ.

Muudame sihtpunkti Flirtic HQ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Flirtic HQ, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Flirtic HQ kasutades app!