Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Swedbank ATM: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Swedbank ATM jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Swedbank ATM jõudmiseks on:

  • Vineeri on 191 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Swedbank ATM juures?

Need Buss liinid peatuvad Swedbank ATM juures: 191, 20, 20A, 32, 5.

Millised Tramm liinid peatuvad Swedbank ATM juures?

Need Tramm liinid peatuvad Swedbank ATM juures: 3.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Swedbank ATM linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Swedbank ATM? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Swedbank ATM pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Swedbank ATM jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Swedbank ATM lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri.

Sihtpunkti Swedbank ATM jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 20A, 32, 5 Tramm: 3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Swedbank ATM.

Muudame sihtpunkti Swedbank ATM sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Swedbank ATM, Tallinn
Lihtsam saada Swedbank ATM kasutades app!