Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Gloria: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Gloria, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Gloria lähedusest

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Gloria jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Gloria jõudmiseks on:

  • Vabaduse Väljak on 279 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Gloria juures?

Need Buss liinid peatuvad Gloria juures: 108, 16, 41, 5, 9.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Gloria linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Gloria? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Gloria pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Gloria jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Gloria lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vabaduse Väljak.

Sihtpunkti Gloria jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 16, 41, 5, 9

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Gloria.

Muudame sihtpunkti Gloria sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Gloria, Tallinn
Lihtsam saada Gloria kasutades app!