Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Keila asukohta Klooga Rand: Buss või Raudtee?

Vaata Klooga Rand, Keila kaardil

Klooga Rand kaart

Suunajuhised asukohta Klooga Rand, Keila, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Klooga Rand lähedusest

Kuidas saada Raudtee abil sihtpunkti Klooga Rand?

Vajuta Raudtee marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Klooga Rand juures?

    Need Buss liinid peatuvad Klooga Rand juures: 110, 127A, 145.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Klooga Rand juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Klooga Rand juures: R13.

    Rohkem andmeid

Vaata Klooga Rand, Keila kaardil

Klooga Rand kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Klooga Rand linnas Keila

Tahad teada, kuidas saada linnas Keila, Eesti sihtpunkti Klooga Rand? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Klooga Rand pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Klooga Rand jõudmiseks.

Sihtpunkti Klooga Rand jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 110, 127A, 145 Raudtee: R13

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Klooga Rand.

Muudame sihtpunkti Klooga Rand sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Keila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Klooga Rand, Keila
Klooga Rand, Keila Klooga rand on liivaluiteline supelrand Harju maakonnas Lääne-Harju vallas Kloogaranna külas. Rand jääb Lahepere lahe kaguossa. Klooga rand ja temaga piirnevad alad kuuluvad Natura 2000 võrgustikkuMännimetsaga kaetud supelranda kasutati juba 19. sajandi lõpul. 1960 aasta suvel valmis piirkonda Klooga–Klooga-Ranna raudteelõik koos Klooga-Ranna raudteepeatusega (praegu Kloogaranna), mille ooteplatvorm jääb rannast umbes 50 meetri kaugusel. Lahe juurdepääs muutis Klooga ranna suvitajate seas populaarseks. Käesoleval ajal on rand väheses kasutuses. Keila vallavalitsus algatas 2010. aastal koos Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kaasrahastamisega projekti "Kloogaranna rannapiirkonna väljaarendamise kava" ranna korrastamiseks.
Lihtsam saada Klooga Rand kasutades app!