Skip to main content

Kuidas saada linnas Haljala asukohta Haljala: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Haljala jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Haljala jõudmiseks on:

    • Haljala Kalmistu on 1148 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Haljala juures?

    Need Buss liinid peatuvad Haljala juures: 35, 590, 742.

Haljala, Haljala, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Haljala linnas Haljala

Tahad teada, kuidas saada linnas Haljala, Eesti sihtpunkti Haljala? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Haljala pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Haljala jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Haljala lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Haljala Kalmistu.

Sihtpunkti Haljala jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 35, 590, 742

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Haljala.

Muudame sihtpunkti Haljala sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haljala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Haljala, Haljala
Haljala, Haljala Haljala on alevik Lääne-Virumaal, Haljala valla keskus. Asub Rakverest edelas ja jääb Tallinna–Narva maanteest vahetult põhja. Haljala üheks vaatamisväärsuseks on 14. sajandi lõpus ehitatud Haljala kirik koos seda ümbritseva kirikaia ja kabeliga. Kirikut kasutab Haljala Püha Mauritiuse kogudus.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Haljala jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Haljala, Haljala läheduses olevad vaatamisväärsused
Lihtsam saada Haljala kasutades app!