Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada asukohta Saku: Buss?

Buss peatused Saku lähedal

Peatuse nimi Vahemaa
Saku Tehnika 2 min kõndimist
Saku Keskuse 7 min kõndimist

Buss liinid sihtpunkti Saku

Liini Nimi Suund
206 Saku
113 Saku
117 Männiku
117A Tallinn
206A Tallinn

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saku jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Saku jõudmiseks on:

  • Saku Tehnika on 98 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saku Keskuse on 463 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Saku juures?

  Need Buss liinid peatuvad Saku juures: 113, 206, 206A.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saku

Tahad teada, kuidas saada, Eesti sihtpunkti Saku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saku Tehnika; Saku Keskuse.

Sihtpunkti Saku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 113, 206, 206A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saku.

Muudame sihtpunkti Saku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saku
Saku Saku on alevik Harju maakonnas, Saku valla keskus. Saku oli 4740 elanikuga Eesti suurim alevik. Praegu on Sakust suurema elanike arvuga Haabneeme ja Peetri alevikud. Sakut on nimetatud Eesti õllepealinnaks, 2005. aastast kannab Saku õllekultuuri pealinna tiitlit. Alevikus asub Saku raudteepeatus. Saku vallavanem on Marti Rehemaa. Tuntud eestlastest on alevikus sündinud Jaak Urmet, Evelin Ilves, Aare Järvan, Anne Reemann.
Lihtsam saada Saku kasutades app!