Kuidas saada linnas Harku asukohta Harkujärve Küla: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Harkujärve Küla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Harkujärve Küla jõudmiseks on:

  • Oja Tee on 464 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Alasniidu Tee on 759 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Välja Tee on 1130 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Harkujärve Küla juures?

Need Buss liinid peatuvad Harkujärve Küla juures: 27.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Harkujärve Küla linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Harkujärve Küla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Harkujärve Küla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Harkujärve Küla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Harkujärve Küla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Oja Tee; Alasniidu Tee; Välja Tee.

Sihtpunkti Harkujärve Küla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 27

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Harkujärve Küla.

Muudame sihtpunkti Harkujärve Küla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Harkujärve Küla, Harku
Lihtsam saada Harkujärve Küla kasutades app!