Kuidas saada linnas Harku asukohta Tiskre: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tiskre jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tiskre jõudmiseks on:

  • Alasniidu Tee on 702 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Oja Tee on 1148 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tiskre juures?

Need Buss liinid peatuvad Tiskre juures: 27.

Tiskre, Harku, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tiskre linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Tiskre? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tiskre pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tiskre jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tiskre lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Alasniidu Tee; Oja Tee.

Sihtpunkti Tiskre jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 27.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tiskre.

Muudame sihtpunkti Tiskre sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tiskre, Harku
Tiskre, Harku Tiskre on asum Tallinnas Haabersti linnaosas. Tiskre paikneb Kakumäe lahe ääres, piirnedes Kakumäe ja Vismeistri asumi ning Harku vallaga. Tiskre näol on tegemist Tallinna läänepoolseima asumiga ning selle pindala on 1,39 km2.Tiskre asum on saanud nime Tiskre külalt, mis asus Tiskre oja suudmealal. Vanimad andmed Tiskre nime kasutamise kohta pärinevad 1522. aastast, mil seda mainiti kujul Tizkeranne. 1531. aastal on nime mainitud kujul Diskerkkulle. Tiskre nime etümoloogia pole selge – see võib tulla sõnast Tischler (ülemsaksa keeles 'tisler, mööbelsepp'), kuid võib lähtuda ka isikunimest. Praeguse Tiskre asumi territooriumile jäävad endised Harku, Harku-Nõmme, Jõeküla ja (osaliselt) Vismeistri küla.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tiskre jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Tiskre linnas Harku

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Tiskre, Harku

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tiskre kasutades app!