Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Hiiu Pubi: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hiiu Pubi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hiiu Pubi jõudmiseks on:

  • Hiiu Jaam on 68 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raudtee on 210 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hiiu on 264 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hiiu Pubi juures?

Need Buss liinid peatuvad Hiiu Pubi juures: 10, 27, 33, ELR5, ELR53.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hiiu Pubi linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Hiiu Pubi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hiiu Pubi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hiiu Pubi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hiiu Pubi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hiiu Jaam; Raudtee; Hiiu.

Sihtpunkti Hiiu Pubi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 27, 33, ELR5, ELR53

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hiiu Pubi.

Muudame sihtpunkti Hiiu Pubi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hiiu Pubi, Tallinn
Lihtsam saada Hiiu Pubi kasutades app!