Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Nõmme Rahu Kirik: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nõmme Rahu Kirik jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nõmme Rahu Kirik jõudmiseks on:

  • Võsu on 135 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hiiu Jaam on 322 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nõmme on 546 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nõmme Rahu Kirik juures?

Need Buss liinid peatuvad Nõmme Rahu Kirik juures: 10, 23, 27, 33.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nõmme Rahu Kirik linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Nõmme Rahu Kirik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nõmme Rahu Kirik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nõmme Rahu Kirik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nõmme Rahu Kirik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Võsu; Hiiu Jaam; Nõmme.

Sihtpunkti Nõmme Rahu Kirik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 23, 27, 33

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nõmme Rahu Kirik.

Muudame sihtpunkti Nõmme Rahu Kirik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nõmme Rahu Kirik, Tallinn
Lihtsam saada Nõmme Rahu Kirik kasutades app!