Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Hipodroom: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hipodroom jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hipodroom jõudmiseks on:

  • Mooni on 271 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hipodroom on 297 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lille on 518 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hipodroom juures?

Need Buss liinid peatuvad Hipodroom juures: 16, 21, 42, 47.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hipodroom linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Hipodroom? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hipodroom pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hipodroom jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hipodroom lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mooni; Hipodroom; Lille.

Sihtpunkti Hipodroom jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16, 21, 42, 47

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hipodroom.

Muudame sihtpunkti Hipodroom sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hipodroom, Tallinn
Lihtsam saada Hipodroom kasutades app!