Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Nõo asukohta Illipalu: Buss?

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Illipalu linnas Nõo

Tahad teada, kuidas saada linnas Nõo, Eesti sihtpunkti Illipalu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Illipalu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Illipalu jõudmiseks.

Sihtpunkti Illipalu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25I, 319, 406, 409, 452, 930

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Illipalu.

Muudame sihtpunkti Illipalu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Nõo, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Illipalu, Nõo
Lihtsam saada Illipalu kasutades app!