Kuidas saada linnas Tartu asukohta Iuridikumi Kohvik: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Iuridikumi Kohvik jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Iuridikumi Kohvik jõudmiseks on:

  • Näituse on 190 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vaksali on 271 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Taara Pst. on 479 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Iuridikumi Kohvik juures?

Need Buss liinid peatuvad Iuridikumi Kohvik juures: 305, 307, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Iuridikumi Kohvik linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Iuridikumi Kohvik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Iuridikumi Kohvik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Iuridikumi Kohvik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Iuridikumi Kohvik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Näituse; Vaksali; Taara Pst..

Sihtpunkti Iuridikumi Kohvik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 305, 307, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Iuridikumi Kohvik.

Muudame sihtpunkti Iuridikumi Kohvik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Iuridikumi Kohvik, Tartu
Lihtsam saada Iuridikumi Kohvik kasutades app!