Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kiviõli asukohta Kiviõli: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kiviõli jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Kiviõli jõudmiseks on:

    • Viru (Kiviõli) on 130 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Keskuse on 194 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Kiviõli juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kiviõli juures: 104, 117, 363.

Kiviõli kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kiviõli linnas Kiviõli

Tahad teada, kuidas saada linnas Kiviõli, Eesti sihtpunkti Kiviõli? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiviõli pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiviõli jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kiviõli lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Viru (Kiviõli); Keskuse.

Sihtpunkti Kiviõli jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 104, 117, 363

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiviõli.

Muudame sihtpunkti Kiviõli sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kiviõli, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiviõli, Kiviõli
Kiviõli, Kiviõli Kiviõli on linn Ida-Viru maakonnas Lüganuse vallas. Linn on rajatud 1922. aastal, linnaõiguse sai 1946. aastal. Aastatel 1957–1991 kuulus Kiviõli Kohtla-Järve linna koosseisu. Kiviõli linn on nime saanud Teise maailmasõja eelse aktsiaseltsi Eesti Kiviõli järgi. Linna koosseisus on ka Küttejõu ja Varinurme linnaosa, mis on Kiviõliga liidetud. Linna territoorium on kuulunud Lüganuse kihelkonda. Kiviõli linnapea on Nikolai Vojeikin.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kiviõli jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kiviõli kasutades app!