Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõgeva asukohta Jõgeva ARK: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõgeva ARK jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Jõgeva ARK jõudmiseks on:

    • Jõgeva on 341 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Jõgeva ARK juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõgeva ARK juures: 165, 352.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõgeva ARK linnas Jõgeva

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõgeva, Eesti sihtpunkti Jõgeva ARK? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõgeva ARK pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõgeva ARK jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõgeva ARK lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jõgeva.

Sihtpunkti Jõgeva ARK jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 165, 352

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõgeva ARK.

Muudame sihtpunkti Jõgeva ARK sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõgeva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõgeva ARK, Jõgeva
Lihtsam saada Jõgeva ARK kasutades app!