Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõgeva asukohta Jõgeva Raudteejaam: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam jõudmiseks on:

    • Jõgeva on 255 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Jõgeva Raudteejaam juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõgeva Raudteejaam juures: 165, 352.

Jõgeva Raudteejaam kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõgeva Raudteejaam linnas Jõgeva

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõgeva, Eesti sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõgeva Raudteejaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jõgeva.

Sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 165, 352

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõgeva Raudteejaam.

Muudame sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõgeva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõgeva Raudteejaam, Jõgeva
Jõgeva Raudteejaam, Jõgeva Jõgeva raudteejaam on raudteejaam Jõgevamaal Jõgeval. 2012. aastal valmis Jõgeval uus 550 mm kõrgune ja 150 m pikkune ooteplatvorm. Jõgeval peatuvad Elroni reisirongid liinidel Tallinn–Tartu(–Valga) ja Jõgeva–Tartu. 2015. aasta seisuga peatus Jõgeval umbes 18 reisirongi päevas. Raudteejaama võib kasutada ka kauba rongidele või neilt maha laadimiseks.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Jõgeva Raudteejaam linnas Jõgeva

Lihtsam saada Jõgeva Raudteejaam kasutades app!