Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõgeva asukohta Jõgeva Bussijaam: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõgeva Bussijaam jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Jõgeva Bussijaam jõudmiseks on:

    • Kooli on 956 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Jõgeva Bussijaam juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõgeva Bussijaam juures: 165, 352.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõgeva Bussijaam linnas Jõgeva

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõgeva, Eesti sihtpunkti Jõgeva Bussijaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõgeva Bussijaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõgeva Bussijaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõgeva Bussijaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kooli.

Sihtpunkti Jõgeva Bussijaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 165, 352

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõgeva Bussijaam.

Muudame sihtpunkti Jõgeva Bussijaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõgeva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõgeva Bussijaam, Jõgeva
Lihtsam saada Jõgeva Bussijaam kasutades app!