Kuidas saada linnas Rae asukohta Jüri: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jüri jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Jüri jõudmiseks on:

  • Veetorni on 426 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Jüri Gümnaasiumi on 575 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuule on 821 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Jüri juures?

Need Buss liinid peatuvad Jüri juures: 120, 244.

Jüri, Rae, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Jüri linnas Rae

Tahad teada, kuidas saada linnas Rae, Eesti sihtpunkti Jüri? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jüri pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jüri jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jüri lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Veetorni; Jüri Gümnaasiumi; Tuule.

Sihtpunkti Jüri jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 120, 244

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jüri.

Muudame sihtpunkti Jüri sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rae, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jüri, Rae
Jüri, Rae Jüri on alevik Eestis Harju maakonnas, Rae valla keskus. Asub Tallinnast kagus, Tallinna–Tartu maantee ääres. Alevikus asub Jüri Gümnaasium, Jüri kirik, kalmistu, raamatukogu, kultuurikeskus, hooldekodu ja postkontor. Aleviku lääneservas asus Lehmja mõis (Rosenhagen). Jüris asub Lehmja tammik.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Jüri jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Jüri kasutades app!