Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rae asukohta Rae kultuurikeskus: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rae kultuurikeskus jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Rae kultuurikeskus jõudmiseks on:

    • Veetorni on 57 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Jüri on 886 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Rae kultuurikeskus juures?

    Need Buss liinid peatuvad Rae kultuurikeskus juures: 120, 244.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Rae kultuurikeskus linnas Rae

Tahad teada, kuidas saada linnas Rae, Eesti sihtpunkti Rae kultuurikeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rae kultuurikeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rae kultuurikeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rae kultuurikeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Veetorni; Jüri.

Sihtpunkti Rae kultuurikeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 120, 244

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rae kultuurikeskus.

Muudame sihtpunkti Rae kultuurikeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rae, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rae kultuurikeskus, Rae
Lihtsam saada Rae kultuurikeskus kasutades app!