Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Torma asukohta Jürissaare Talumuuseum: Buss?

Suunajuhised asukohta Jürissaare Talumuuseum, Torma, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Jürissaare Talumuuseum lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Jürissaare Talumuuseum juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jürissaare Talumuuseum juures: 211, 213, 65.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jürissaare Talumuuseum linnas Torma

Tahad teada, kuidas saada linnas Torma, Eesti sihtpunkti Jürissaare Talumuuseum? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jürissaare Talumuuseum pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jürissaare Talumuuseum jõudmiseks.

Sihtpunkti Jürissaare Talumuuseum jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 211, 213, 65

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jürissaare Talumuuseum.

Muudame sihtpunkti Jürissaare Talumuuseum sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Torma, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jürissaare Talumuuseum, Torma
Lihtsam saada Jürissaare Talumuuseum kasutades app!