Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Aluksne asukohta Jensi: Buss?

Suunajuhised asukohta Jensi, Aluksne, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Jensi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Jensi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jensi juures: 278, 288.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jensi linnas Aluksne

Tahad teada, kuidas saada linnas Aluksne, Eesti sihtpunkti Jensi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jensi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jensi jõudmiseks.

Sihtpunkti Jensi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 278, 288

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jensi.

Muudame sihtpunkti Jensi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Aluksne, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jensi, Aluksne
Lihtsam saada Jensi kasutades app!