Kuidas saada linnas Pühalepa asukohta Kärdla Lennujaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Kärdla Lennujaam, Pühalepa, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Kärdla Lennujaam, Pühalepa, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kärdla Lennujaam lähedusest - Buss: 702.

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Kärdla Lennujaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Kärdla Lennujaam juures: 702.

Kärdla Lennujaam, Pühalepa, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kärdla Lennujaam linnas Pühalepa

Tahad teada, kuidas saada linnas Pühalepa, Eesti sihtpunkti Kärdla Lennujaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kärdla Lennujaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kärdla Lennujaam jõudmiseks.

Sihtpunkti Kärdla Lennujaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 702.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kärdla Lennujaam.

Muudame sihtpunkti Kärdla Lennujaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pühalepa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kärdla Lennujaam, Pühalepa
Kärdla Lennujaam, Pühalepa Kärdla lennujaam (IATA lennujaamakood: KDL, ICAO lennujaamakood: EEKA) on Kärdlast 6 km ida pool asuv Hiiu maakonna ainuke lennujaam. Lennujaama terminal asub idarannikul Hiiessaare külas. Lennujaamas on asfaltkattega 1520 meetri pikkune ja 30 laiune maandumisrada suunadel 14 ja 32. Lennurada uuendati 1998. aastal. Kärdla lennujaam avati 1963. aastal. Järgnevate aastate jooksul toimusid regulaarlennud Tallinna, Haapsallu, Vormsile, Kuressaarde, Riiga, Pärnusse, Viljandisse ja Tartusse ning tšarterlennud Murmanskisse, Vilniusse ja Kaunasesse. Eesti iseseisvuse taastamise järgselt 1991. aastal langes drastiliselt nii sihtkohtade kui ka reisijate arv. 1995. aastal läbis lennujaama 727 inimest. Lennuliiklus elavnes uuesti, aastal 2010 läbis lennujaama 10 551 reisijat. Lennujaamas toimuvad kord aastas, augustis, lennupäevad. 23. novembril 2001 kukkus Palade lähedal alla 17 reisijaga pardal Tallinnast Kärdlasse suunduv ELK Airwaysi lennuk Antonov An-28 ES-NOV. 17 pardalolijast (3 meeskonnaliiget, 14 reisijat) hukkus 2 reisijat. Uurimine tuvastas mitmeid pilootide juhtimisvigu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kärdla Lennujaam jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kärdla Lennujaam kasutades app!