Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Pühalepa asukohta Kukka: Buss?

Kukka kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Kukka, Pühalepa, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kukka lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Kukka?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kukka juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kukka juures: 702.

Kukka kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kukka linnas Pühalepa

Tahad teada, kuidas saada linnas Pühalepa, Eesti sihtpunkti Kukka? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kukka pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kukka jõudmiseks.

Sihtpunkti Kukka jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 702

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kukka.

Muudame sihtpunkti Kukka sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pühalepa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kukka, Pühalepa
Kukka, Pühalepa Kukka on Hiiumaa vallas asuv küla. Külas asuvad Kukka tuulik, Hiiumaa suurim rändrahn Kukka kivi ning Kukka põllukivi. Küla esmamainiti 1565 kujul Kucku. 1609 mainiti Kucku Wackan ka Kucku Peter, 1688 Kuckaby ja Kukkuby, 1782 Kuckas ja 1798 Kukka. Küla kuulus Suuremõisa mõisale.Külanime päritolu pole teada. Paul Ariste toob võrdluseks soome sõnad kukku : kukun 'kerajas tipp' ja kukkula 'tipp, latv, klint, mägi, kõrgendik, küngas' ning eesti sõna "kukal". Külas suuri kõrgendikke ei ole. Külas elas 2011. aasta rahvaloenduse andmetel 11 inimest. Kõik olid eestlased.Samas asub Kukka maastikukaitseala. Kuni 2017. aasta Eesti omavalitsuste haldusreformini kuulus küla Pühalepa valda.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kukka jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kukka kasutades app!