Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kõue: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kõue jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kõue jõudmiseks on:

  • Kõue on 145 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Roheline on 400 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nõmme on 456 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kõue juures?

Need Buss liinid peatuvad Kõue juures: 23, 45.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kõue linnas Tallinn

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Tallinn, Eesti tänavale Kõue?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Otsid oma sihtpunktile lähimat peatust või mõnda kindlat peatust? Kui sa otsid viisi, kuidas jõuda tänavale Kõue, siis siin on nimekiri peatustest, mis on tänavale Kõue kõige lähedamal: Kõue; Roheline; Nõmme.

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Kõue juurest mööda - Buss: 23, 45.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Kõue jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Tallinn.

Kõue, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kõue kasutades app!