Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Hotell Dzingel: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hotell Dzingel jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hotell Dzingel jõudmiseks on:

  • P. Kerese on 200 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Karusmarja on 214 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kraavi on 479 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hotell Dzingel juures?

Need Buss liinid peatuvad Hotell Dzingel juures: 32, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hotell Dzingel linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Hotell Dzingel? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hotell Dzingel pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hotell Dzingel jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hotell Dzingel lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: P. Kerese; Karusmarja; Kraavi.

Sihtpunkti Hotell Dzingel jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 32, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hotell Dzingel.

Muudame sihtpunkti Hotell Dzingel sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hotell Dzingel, Tallinn
Lihtsam saada Hotell Dzingel kasutades app!