Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Kiiu: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kiiu jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kiiu jõudmiseks on:

  • Kiiu on 274 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kiiu Viadukt on 1057 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kiiu juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kiiu juures: 151, 152A.

  Rohkem andmeid
Kiiu kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kiiu linnas Kuusalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuusalu, Eesti sihtpunkti Kiiu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiiu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiiu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kiiu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kiiu; Kiiu Viadukt.

Sihtpunkti Kiiu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 151, 152A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiiu.

Muudame sihtpunkti Kiiu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuusalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiiu, Kuusalu
Kiiu, Kuusalu Kiiu on alevik Harju maakonnas Kuusalu vallas. Kiiu (esmakordselt mainitud 1241. aastal, Kithę), mille alla kuulus vanasti ka lähedal asuv Allika küla, oli suuruselt teine küla Kuusalu piirkonnas. Kiiu küla oli 13. sajandil Taani hindamisraamatu andmetel üle keskmise suurusega, 30 adramaad. Kiiu südameks on Kiiu mõisakeskus ajaloolise Kiiu vasallilinnuse ja mõisapargiga. Kiiu mõisa on esimest korda mainitud 1348. aastal (Kida in Kirchspiel Kusal). Kuni 2005. aastani oli Kiiu küla. Seoses Kuusalu valla ja Loksa valla ühinemisega muudeti küla alevikuks. Põhjuseks oli kahe valla ühinemisel oleks tekkinud ühte valda Kolga küla ja Kolgaküla küla nimetuste võimalik segadus ning selle ärahoidmiseks muudeti Kolga küla (501 elanikku) ja Kiiu küla (kui Kolgast veelgi suurem asula) alevikeks. Kuni selle ajani oli Kiiu Eesti kõige suurem küla. Kiiu aleviku pindala on 8,9 km³.Kuigi Kuusalu valla keskuseks on Kuusalu alevik, asuvad Kuusalu vallavolikogu ja vallavalitsus Kiiu mõisahoones. Samuti asuvad Kiius paljud ettevõtted ja organisatsioonid. 2007. aasta jaanuaris avati Kiius firmale WeeRec kuuluv elektri- ja elektroonikajäätmete käitlustehas. Kiius on sündinud afrikanist Leonhard Blumer (1878–1938).
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kiiu jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Sihtpunkti Kiiu, Kuusalu läheduses olevad vaatamisväärsused

Lihtsam saada Kiiu kasutades app!