Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kiviõli asukohta Kiviõli-Tallinn: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kiviõli-Tallinn jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Kiviõli-Tallinn jõudmiseks on:

    • Viru (Kiviõli) on 125 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Keskuse on 395 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Kiviõli-Tallinn juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kiviõli-Tallinn juures: 104, 117, 363.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kiviõli-Tallinn linnas Kiviõli

Tahad teada, kuidas saada linnas Kiviõli, Eesti sihtpunkti Kiviõli-Tallinn? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiviõli-Tallinn pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiviõli-Tallinn jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kiviõli-Tallinn lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Viru (Kiviõli); Keskuse.

Sihtpunkti Kiviõli-Tallinn jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 104, 117, 363

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiviõli-Tallinn.

Muudame sihtpunkti Kiviõli-Tallinn sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kiviõli, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiviõli-Tallinn, Kiviõli
Lihtsam saada Kiviõli-Tallinn kasutades app!