Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kiviõli asukohta Kiviõli Rongijaam: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kiviõli Rongijaam jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Kiviõli Rongijaam jõudmiseks on:

    • Jaama on 166 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Kunstikooli on 955 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Kiviõli Rongijaam juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kiviõli Rongijaam juures: 103A, 104, 117.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kiviõli Rongijaam linnas Kiviõli

Tahad teada, kuidas saada linnas Kiviõli, Eesti sihtpunkti Kiviõli Rongijaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiviõli Rongijaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiviõli Rongijaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kiviõli Rongijaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jaama; Kunstikooli.

Sihtpunkti Kiviõli Rongijaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 103A, 104, 117

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiviõli Rongijaam.

Muudame sihtpunkti Kiviõli Rongijaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kiviõli, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiviõli Rongijaam, Kiviõli
Lihtsam saada Kiviõli Rongijaam kasutades app!