Kuidas saada linnas Viru-Nigula asukohta Kiviküla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kiviküla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kiviküla jõudmiseks on:

  • Kaliküla on 773 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kiviküla juures?

Need Buss liinid peatuvad Kiviküla juures: 15, 17.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kiviküla linnas Viru-Nigula

Tahad teada, kuidas saada linnas Viru-Nigula, Eesti sihtpunkti Kiviküla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiviküla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiviküla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kiviküla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaliküla.

Sihtpunkti Kiviküla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 17.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiviküla.

Muudame sihtpunkti Kiviküla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viru-Nigula, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiviküla, Viru-Nigula
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kiviküla kasutades app!