Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Kohtla-Järve: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kohtla-Järve jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Kohtla-Järve jõudmiseks on:

    • Kukruse Mõis on 1142 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Kohtla-Järve juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kohtla-Järve juures: 43.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kohtla-Järve linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Kohtla-Järve? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kohtla-Järve pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kohtla-Järve jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kohtla-Järve lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kukruse Mõis.

Sihtpunkti Kohtla-Järve jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 43

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kohtla-Järve.

Muudame sihtpunkti Kohtla-Järve sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kohtla-Järve, Jõhvi
Lihtsam saada Kohtla-Järve kasutades app!