Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Koppelmaa: Buss või Raudtee?

Vaata Koppelmaa, Saue kaardil

Koppelmaa kaart

Suunajuhised asukohta Koppelmaa, Saue, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Koppelmaa lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Koppelmaa, Saue kaardil

Koppelmaa kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Koppelmaa linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Koppelmaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Koppelmaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Koppelmaa jõudmiseks.

Sihtpunkti Koppelmaa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 163, 713, S10, S8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Koppelmaa.

Muudame sihtpunkti Koppelmaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Koppelmaa, Saue
Lihtsam saada Koppelmaa kasutades app!