Kuidas saada linnas Misso asukohta Kriiva: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Kriiva juures?

Need Buss liinid peatuvad Kriiva juures: 265, 720.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kriiva linnas Misso

Tahad teada, kuidas saada linnas Misso, Eesti sihtpunkti Kriiva? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kriiva pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kriiva jõudmiseks.

Sihtpunkti Kriiva jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 265, 720

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kriiva.

Muudame sihtpunkti Kriiva sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Misso, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kriiva, Misso
Kriiva, Misso

Kriiva is a settlement in Misso Parish, Võru County in southeastern Estonia. Wiki

Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kriiva jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kriiva kasutades app!