Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Võru asukohta Kubija Laululava: buss?

Vaata Kubija Laululava, Võru, kaardil

Suunajuhised asukohta Kubija Laululava, Võru, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kubija Laululava lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Kubija Laululava?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Kubija Laululava läheduses Võru linnas

 • Kubja,16 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Kubija Laululava linnas Võru

 • 291,Valga Bussijaam,
 • 376,Tõrva,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kubija Laululava jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kubija Laululava jõudmiseks on:

  • Kubja on 1181 meetrit, 16 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Kubija Laululava juures?

  Need buss liinid peatuvad Kubija Laululava juures: 196, 198, 291

Vaata Kubija Laululava, Võru, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Võru.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Kubija Laululava linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Kubija Laululava? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kubija Laululava pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kubija Laululava jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kubija Laululava lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kubja.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kubija Laululava.

Muudame sihtpunkti Kubija Laululava sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Asukoht: Võru, Eesti

Kubija Laululava, Võru
Kubija Laululava, VõruKubija laululava (ka Võru laululava, Võru-Kubija laululava) on laululava Võru maakonnas Võrust kagus Meegomäe küla territooriumil. Esimene Kubija laululava rajati 1950. aastate lõpus. See oli ilma katuseta ja akustiliselt ebaõnnestunud ning varsti hakati mõtlema parema laululava ehitamisest. 1995. aastal projekteeris laululava Fredi-Armand Tomps. Inseneritööd tegi Tõnu Keskküla. Laululava taasavati 1999.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kubija Laululava jõuda - kohast

Liigu linnas Võru ühistranspordiga!

Linnas Võru reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Võru ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Võru ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Võru või kuidas maksta ühistranspordi eest Võru? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Võru ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Võru koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Võru omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Kubija Laululava linnas Võru

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Kubija Laululava linnas Võru

Lihtsamad juhiseid asukohta Kubija Laululava äpis ...